شرایط استفاده از خدمات دایا آرتز


تیم طراحی لوگو و خدمات گرافیکی دایا آرتز در چارچوب های اخلاقی جمهوری اسلامی ایران و تابع انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران است که اصول حرفه ای و متود های کیفی جهانی را سرلوح فعالیت های خود قرار داده است.

قوانین و مقررات دایا آرتز پس زمینه قوانین و مقررات دایا آرتز

تعهدات و سیاست های دایا آرتز در قبال مشتریان و کارفرمایان

تعهدات و سیاست های دایا آرتز

1- آیا تیم دایا آرتز در جهت حفظ اطلاعات کارفرمایان حقوقی و حقیقی مسئول است؟ بله کاملا

+ رعایت حقوق معنوی و حفظ کرامت کارفرما از اصول اخلاقیست. تیم نوین طراحی گرافیک دایا آرتز مسئول حفاظت از اطلاعات مشتریان است و نسبت به صیانت از حقوق مشتریان کاملا متعهد می شود.

2- قرار داد محرمانگی چیست؟ دایا آرتز چگونه امنیت اطلاعات هر مشتری را تضمین می کند؟

+ قرار داد محرمانگی میان دایا آرتز و مشتریان قرار گرفته است تا ضمانت نامه حفاظت از اطلاعات ایشان باشد تیم دایا آرتز ضمن عقد قرارداد محرمانگی اطلاعات معنوی مشتریان نسبت به حفظ حقوق معنوی ایشان حتی پس از اتمام پروژه و سفارش را متعهد می شود.

3- تیم طراحان دایا آرتز متعهد می شود اثار طراحی شده دارای خلاقیت و نوآوری و عاری از کپی باشد.

4- آیا دایا آرتز پاسخگو و برطرف کننده پرسش های مشتریان در حوزه طراحی و گرافیک ضمن سفارش می باشد؟ بله تیم طراحی دایا آرتز آماده به تفهیم جزئیات و برطرف کننده پرسش های مطرح شده مشتریان است.

+ تیم طراحی دایا آرتز متعهد می شود ضمن تکمیل روند پروژه تمام اطلاعات مورد نیاز مشتریان از روند و چگونگی و چرایی کار را در اختیارشان قرار دهد

5- تیم طراحی دایا آرتز موظف است برای هر یک از مشتریان خویش صفحه کاربری با امکانات پیگیری از روند سفارش / دریافت اطلاعات مورد نیاز / دریافت کتابچه pdf هویت بصری لوگو / ارتباط با مسئول پروژه / ثبت تیکت / ثبت شکایت را فراهم اورد.

+ صفحه کاربری ویژه تمامی کاربران برای نظارت بر جزئیات پروژه طراحی شده تا پنل مدیریت و مشارکت مسئول پروژه و کارفرما باشد. حال با استفاده از امکانات حساب شخصی خود در قالب امنیتی به مدیریت و بررسی روند سفارش خود بپردازید، از جزئیات امور مالی در هر لحظه باخبر شوید، ارتباط دوسویه با طراح سفارش خود داشته باشید و از همه سودمند تر برای سفارش های دیگرتان در وقت و هزینه صرفه جویی کنید و شامل تخفیفات ویژه مشتریان دارای حساب شخصی شوید.

6- دایا آرتز چگونه مفاهیم و ایده های قرار گرفته در لوگو و طراحی ها را مستند سازی می کند؟

تیم دایا آرتز متعهد می شود تمام بار معنایی آثار هنری خود را به کارفرمایان گرامی تفهیم کند در همین راستا برای مشتریان عزیز کتابچه pdf هویب بصری لوگو با توضیحات کامل از مفهوم طراحی های خود را پس از پایان پروژه به مشتریان ارائه می دهد. ضمنا خدمات با روند مشارکتی بین دایا آرتز و مشتریان نیز وجود دارد که از روند لوگو شما لوگوموشن تهیه می کند

7- تعرفه های تیم طراحی دایا آرتز بر اساس چه معیاری است؟

تیم طراحی دایا آرتز متعهد شده است تعرفه های مالی و قیمت گذاری سرویس هایش خارج از چارچوب قانونی و اخلاقی نباشد و تابع انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران قیمت گذاری کند و تعرفه های متناسب با نیاز مشتریان داشته باشد و بسته های ویژه نیاز مشتریان ارائه دهد.

8- آیا دایا آرتز از استارت آپ ها حمایت می کند؟

+ دایا آرتز پیشگام در حمایت استارت آپ های نوپا به صورت حقوقی و معنوی است از همین جهت قرارداد های صیانت از محرمانگی هویت ایده استارت آپ ها دردسترس کارفرمایان گرامی قرار خواهد گرفت تا با آسودگی و امنیت به سفارش و طراحی لوگو و هویت برند خود بپردازند . دایا آرتز تلاش ها و سیاست گذاری های نوین برای حمایت از کارآفرینان و استارتاپ ها نیز دارد که به ذی نفعان ارائه داده می شود تا باری جزئی از فشار های ایجاد یک کسب و کار نوین را از دوش ایشان برداشته شود.

سوالات متداول

دایا آرتز برای چه کسب و کار هایی طراحی می کنه ؟

دایا آرتز برای تمامی مشاغل و کسب و کار های موجود، فعالیت طراحی گرافیک را به شکل حرفه ایی دنبال می کند . از رستوران و کافی شاپ تا استارتاپ ها و شرکت های توسعه فناوری ؛ نیاز هایشان توسط دایا آرتز سنجیده شده تا بهترین خدمات را دریافت کنند.

دایا آرتز چگونه ما را پشتیبانی و پیگیری می کند ؟

دایا آرتز دارای یک سیستم پشتیبانی منظم و فعال آنلاین می باشد که منظم به سوالات شما پاسخ می دهد و همچنین در یک اقدام فوق العاده امکان پیگیری های چند جانبه شما را از طریق پنل شخصی کارفرما ایجاد کرده است . ضمنا دایا آرتز از طریق تماس تلفنی و شبکه های اجتماعی نیز پشتیبان و پیگیر مخاطبان خود می باشد .

به چه روش هایی امکان سفارش داریم ؟

سفارش تلفنی، سفارش از طریق ربات تلگرام، سفارش از طریق سیستم شبکه های اجتماعی، سفارش فوری و همچنین امکان خاص و ویژه سفارش تخصصی برای تمامی مخاطبان قابل استفاده است.

سفارش تخصصی چیست ؟

روش هوشمند و ویژه که دایا آرتز برای ثبت سفارش با جزئیات کامل، توسعه داده است. سفارش تخصصی فراهم گردیده است که به جزئیات اهمیت دهد و روند سفارش را برای شما دقیق و هیجان انگیز کند.

دایا آرتز و امنیت فوق العاده ؛ محرمانه ها چیستند ؟

دایا آرتز متعهد می شود که در قبال اطلاعات شما و به ویژه استارت آپ ها مطابق قرارداد محرمانگی در حفظ اطلاعات و امنیت بصری هویت برند شما کوشا باشد و صیانت از آن را در اولویت خود قرار دهد .

نحوه ارائه طراحی های آماده شده و دریافت فایل ها به چه شکل است ؟

فایل های طراحی شده به صورت آماده و فرمت مورد نظر شما از طریق پنل کاربر و همچنین از طریق واتساپ و تلگرام قابل دریافت و دانلود می باشند

تعهدات و امتیازات مشتریان عزیز

تعهدات و امتیازات مشتریان دایا آرتز

1- مهم ترین تعهد مشتریان و کارفرمایان چیست؟

در راس تعهدات مشتریان، عدم همکاری همزمان با دیگر تیم های طراحی و ارائه پروژه و سفارش یکسان به تیم طراحی دیگری جز دایا آرتز هنگام ثبت و سفارش پروژه در دایا می باشد. در صورت عدم تحقق این تعهد و تخلف از آن دایا آرتز ادامه روند سفارش شما ار در حالت تعلیق قرار می دهد.

2- آیا مشتریان در قبال ارائه اطلاعات مسئولیتی دارند؟

مشتریان عزیز ضمن عقد قرارداد محرمانگی جهت حفظ و اجرا صیانت از اطلاعاتشان، می بایست اطلاعات مورد نیاز طراح و خواسته هایشان از طراح را به طور کامل ارائه نمایند تا روند طراحی در بهترین سطح کیفی واقع شود و مورد رضایتشان باشد.

3- آیا میان طراحان و کارفرمایان حقوقی یا حقیقی ضمن سفارش قرارداد رسمی بسته میشود؟

بله، دایا آرتز ارائه دهنده قرارداد رسمی شامل عناوین کامل حقوقی و مالی به مشتریان و کارفرمایان خود است و طرفین موظف به پذیرش حقوق یکدیگر هستند.

4- آیا سرویس های دایا آرتز شامل خدمات و امتیازات پس از اتمام پروژه می باشد؟

خدمات پس از فروش دایا آرتز شامل حال تمامی مشتریان گرامی می شود و قابل بهره برداری از طریق حساب شخصی کارفرمایان است. خدمات پس از فروش دربرگیرنده ترمیم لوگو طراحی شده، تخفیفات برای سفارش دوم به بعد، تسهیلات معنوی برای مشتریان و مواردیست که تنها به مشتریان ارائه و توضیح داده می شود.

5- خدمات و سرویس های مشتریان شامل چه امتیازاتی می شود؟

دایا آرتز با رویکرد شناختی، قصد مهندسی و ایجاد جهان‌بینی در طراحی را دارد بنابراین به صورت مفهومی به طراحی و ترسیم سفارشات می پردازد که در راس این رویکرد تکریم هویت و شخصیت برند شما قرار دارد.

+ هر یک از مشتریان دارای یک حساب کاربری و پنل مدیریت با قابلیت های تمام و کمال است تا نظارت و مشارکت میان دایا و کارفرمایان در نهایت سطح کیفی قرار بگیرد.

+ هریک از سفارشات شامل تعداد مشخصی از اتود های اولیه (طرح های ابتدایی) است که با یکدیگر شباهت و وجه اشتراکی ندارند بنابراین مشتریان وابسته به سلیقه و خواسته هایشان می توانند یکی از آن ها را انتخاب یا ترکیب کنند و تا انتهای روند پروژه پایه طراحی بر اساس اتود انتخابی مشتری باشد.

+ بسته ها و تعرفه ها ویژه نیاز مشتریان در نظر گرفته شده اند و همچنین حمایت های معنوی، حقوقی از استارت آپ های نوپا از سیاست گذاری های دایا است که مخصوص تیم های استارت آپی ارائه و توضیح داده می شود.

سوالات متداول

دایا آرتز چه جور کسب و کاری است ؟

دایا آرتز به عنوان یک کسب و کار نوپا فعالیت نوآورانه خود را در زمینه کسب و کار های دیجیتال آغاز کرده است

مراحل پرداخت و تسویه سفارش چگونه است ؟

پرداخت و تسویه سفارش در دو نوبت انجام می شود. نخست مبلغ نصف سفارش به عنوان پیش پرداختی برای طراحی اتود های اولیه تسویه می شود و سپس پس از دریافت نهایی پروژه تسویه باقی مانده مبلغ سفارش امکان پذیر است.

چرا نیاز است بخشی از مبلغ سفارش پیش پرداخت شود ؟

درواقع این عمل به نفع مشتریان است چراکه مخاطب ضمن پرداخت بخشی از مبلغ سفارش خود، درواقع دارد آن هزینه را برای طراحی اتود های اولیه اش پرداخت می کند، این مسئله یعنی مشتریان مالکیت حقوقی اتود ها را دارا هستند و می توانند با دریافت اتود های اولیه خود از ادامه پروژه صرف نظر کنند.

آیا امکان تسویه کامل وجود دارد ؟

بله، امکان تسویه کامل وجود دارد.

آیا عودت مبالغ پرداخت شده امکان پذیر است ؟

بله قطعا، می توانید جزئیات شرایط عودت مبالغ پرداخت شده را در تفاهمنامه دایا آرتز و مشتریان دریافت کنید.

روش های پرداخت چیست؟

  • از طریق درگاه های اینترنتی سایت
  • از طریق کارت به کارت و واریز وجه

قوانین مشترک و تبصره های روند سفارش و طراحی

قوانین مشترک و تبصره های روند سفارش و طراحی

1- دایا آرتز متعهد شده است تا خلاقیت و نوآوری در تمامی طراحی های خود داشته باشد بنابراین از هرگونه کپی و عدم رعایت حقوق دیگر همکاران طراح در دیگر تیم ها پرهیز می کند. خواهش هستیم مشتریان در جهت حفظ حقوق معنوی و فکری لوگو و سفارشاتشان کوشا باشند و این نکته را به دیده اغماض ننگرند. مشتریان و کارفرمایان نیز توجه داشته باشند، انسان نمی تواند تمامی طراحی ها و موارد گرافیکی جهان را برشمارد و یک به یک آن ها را بازبینی کند، از طرفی شباهت های بسیار جزئی بین لوگو و ترسیمات امری اجتناب ناپذیر است بنابراین دایا در طرز فکر ایجاد لوگو و طراحی تمایز ویژه نیز ایجاد می کند با اینحال اعتراض نسبت به شباهت های جزئی میان لوگو ها پذیرفتنی نیست

2- روند پرداخت هزینه سفارشات به دو صورت ارائه می شود :

کارفرما می تواند کل مبلغ تعرفه را پس از پذیرش و عقد قرارداد به دایا آرتز بپردازد یا تنها مبلغ ودیعه به عنوان بخشی از مبلغ تعرفه پرداخت شود و الباقی پس از طراحی تمام و کمال پروژه پرداخت شود.

3- دایا آرتز مدتی پس از ثبت سفارش و بررسی شناخت نیاز شما، اتود ها و طرح های اولیه خود را به کارفرمایان ارائه می دهند تا با انتخاب یا ترکیب چند اتود، روند طراحی بر اساس سلیقه مشتری قرار گیرد.

تبصره یک: هر پروژه شامل طراحان و مدیر مسئول مشخصی است تا در جهت رضایت شما تغییر و اصلاحات مورد نظر شما را در اتود های اولیه اعمال کند بنابراین کارشناسان اتود های اولیه را پس اعمال برخی جزئیات در قالب حرفه ایی به ذوق و سلیقه شما می رسانند.

تبصره دو: در صورت لغو قرار داد پس از ارائه اتود های اولیه مبلغ ودیعه عودت داده نمی شود. امیدواریم قابل توجه مشتریان عزیز قرار گیرد که اتود های اولیه حاوی خلاقیت و نوآوری طراحان هستند و مهم ترین رکن طراحی به شمار می روند بنابراین در صورت رویت اتود ها و لغو قرار داد می بایست مبلغ ودیعه در ازای طراحی اتود های اولیه به طراح پرداخت شود.

تبصره سه: پروژه شامل طراحان و مدیر مسئول مشخصی است تا در جهت رضایت شما تغییر و اصلاحات مورد نظر شما را در اتود های اولیه اعمال کند بنابراین کارشناسان اتود های اولیه را را پس اعمال برخی جزئیات در قالب حرفه ایی به ذوق و سلیقه شما می رسانند.

4- تیم دایا آرتز متناسب با نیاز شما وقت و زمانی را برای ارائه طرح متعهد می شود در صورت عدم تعهد برنامه زمانی ثبت شده در قرار داد، دایا آرتز حقوق و تسهیلات مشخصی را به کارفرمایان به صورت رایگان ارائه می دهد. از مشتریان گرامی تقاضا داریم ضمن ارائه به موقع اطلاعات و موارد مورد نیاز طراح برای ترسیم سفارش شما، صبور باشند.

5- رکن نخست در اجرا پروژه برای طراحان دایا آرتز استاندارد های مشخص است، هر کارشناس پروژه موظف است جزئیات استاندارد ها و تجارب در طراحی و زمینه برندینگ لازم را به مشتریان ارائه دهد تا ایشان نیز از چارچوب های بازار اطلاع یابند ولیکن در صورت مغایرت نظر کارشناسان با مشتریان، نظر کارفرما گرامی در راس توجه طراح قرار گرفت تا سلیقه مشتری مطابق میل خود به جامه عمل در آید. قابل توجه مشتریان گرامی در صورت قرارگیر معیار سلیقه کارفرمایان، طراح مطابق سلیقه مشتریان عزیز فعالیت می کند و در نهایت طراحی ارائه داده شده نتیجه مستقیم سلیقه و ذوق مشتریان می باشد.